• _0005_Westland Korenfestival 2016 Erik Maree 071.jpg
  • _0003_Westland Korenfestival 2016 Erik Maree 029.jpg
  • _0002_Westland Korenfestival 2016 Erik Maree 204.jpg
  • _0007_IMG_0576.jpg
  • _0001_Westland Korenfestival 2016 Erik Maree 079.jpg
  • _0000_Westland Korenfestival 2016 Erik Maree 140.jpg
  • _0008_Achtergrond.jpg
  • _0004_IMG_3620v.jpg
  • _0006_IMG_3621v.jpg

Podia 2018

1 Hoofdpodium: Van Daalen Optiek - Wilhelminaplein

2. De Slimmerick - Podium Havenplein

3. De Tuinderij - Podium Rembrandtstraat Hoek Van Tijnstraat

4. De 3 Winckels - Podium Dijkweg hoek Raoul Wallenburgplein

5. Biersteker - Podium Kerkplein Molenstraat

6. Oranje Comité - Podium Molenstraat hoek Prinses Julianastraat

7. Verkade Keuken Design - Podium Winkelcentrum De Tuinen

8. De Pianobar - Podium Prins Hendrikstraat hoek Koningstraat

Programma

Het definitieve programma voor zaterdag 22 september 2018 is hieronder als volgt.

Belangrijk: de deelnemende koren treden drie keer op gedurende 25 minuten.
Daarna is 15 minuten gereserveerd om van podium te wisselen.
Het verzoek aan de koren is om zich strikt aan deze tijden de houden.

 

Programma 2018

Het programma is ook te vinden in de flyers. 
Flyers worden aan de deelnemers uitgereikt en zijn te vinden bij elk podium, op de website en de facebook pagina van Stichting Westland Korenfestival. In de flyer staan de liedjes met teksten, plattegrond van het centrum en staan alle logo's van sponsoren.
Bij elk podium staan tijden en welk koor er optreedt aangegeven.

 

Van Daalen Optiek Hoofdpodium
Wilhelminaplein

13.00 - 13.20 Opening door Maghen Hilgersum met alle koren
13.35 - 14.00 Popkoor Prestige, uit Den Haag
14.15 - 14.40 Rockkoor Let's Rock, uit Zuidoostbeemster
14.55 - 15.20 Zeemanskoor Onder Zeil, uit De Lier
15.35 - 16.00 Xing Popcore, uit Dordrecht
16.15 - 16.40 Koor 4Fun, uit Naaldwijk
16.55 - 17.20 Xing Popcore, uit Dordrecht

17.50 - 18.10   Grande finale met alle koren

Slimmerick Podium
Havenplein

13.55 - 14.20 Koor 4Fun, uit Naaldwijk
14.35 - 15.00 Xing Popcore, uit Dordrecht
15.15 - 15.40 Popkoor Prestige, uit Den Haag
15.55 - 16.20 Smartlappenkoor EDSK, uit Delft
16.35 - 17.00 Zeemanskoor Onder Zeil, uit De Lier
17.15 - 17.40 Rockkoor Let's Rock, uit Zuidoostbeemster

De Tuinderij Podium
Rembrandtstraat hoek Van Tijnstraat

13.35 - 14.00 Zeemanskoor Onder Zeil, uit De Lier
14.15 - 14.40 Smartlappenkoor EDSK, uit Delft
14.55 - 15.20 Tranen met Tuiten, uit Hoogvliet
15.35 - 16.00 Pop-in Koor, uit Boskoop
16.15 - 16.40 Kinderkoor Eigenwijs, uit Naaldwijk
16.55 - 17.20 My Way, uit 's-Gravenzande

Bierstekerpodium
Kerkplein / Molenstraat

13.35 - 14.00 Tranen met Tuiten, uit Hoogvliet
14.15 - 14.40 Pop-In Koor, uit Boskoop
14.55 - 15.20 Kinderkoor Eigenwijs, uit Naaldwijk
15.35 - 16.00 Koor Geen Gehoor, uit Monster
16.15 - 16.40 Rockkoor Let's Rock, uit Zuidoostbeemster
16.55 - 17.20 Popkoor New Pop-Art, uit Rijswijk

De 3 Winckels Podium
Dijkweg hoek Raoul Wallenbergplein

13.55 - 14.20 't Heijdse Vismaatjes Koor, uit Ter Heijde
14.35 - 15.00 Koor Geen Gehoor, uit Monster
15.15 - 15.40 Koor 4Fun, uit Naaldwijk
15.55 - 16.20 De Westlanders, uit Naaldwijk
16.35 - 17.00 Popkoor Prestige, uit Den Haag
17.15 - 17.40 Smartlappenkoor EDSK, uit Delft

Oranje Comité Podium
Molenstraat hoek Pr.Julianastraat

13.55 - 14.20 Kinderkoor Eigenwijs, uit Naaldwijk
14.35 - 15.00 De Westlanders, uit Naaldwijk
15.15 - 15.40 't Heijdse Vismaatjes Koor, uit Ter Heijde
15.55 - 16.20 My Way, uit 's-Gravenzande
16.35 - 17.00 Koor Geen Gehoor, uit Monster
17.15 - 17.40 Popkoor RUBY, uit 's-Gravenzande

Verkade Keuken Design Podium
Winkelcentrum De Tuinen

13.35 - 14.00 Koor Simply Best, uit Kwintsheul
14.15 - 14.40 Popkoor New Pop-Art, uit Rijswijk
14.55 - 15.20 Koor Simply Best, uit Kwintsheul
15.35 - 16.00 Popkoor RUBY, uit 's-Gravenzande
16.15 - 16.40 Koor Simply Best, uit Kwintsheul
16.55 - 17.20 't Heijdse Vismaatjes Koor, uit Ter Heijde

Pianobar Podium
Prins Hendrikstraat hoek Koningstraat

13.55 - 14.20 Popkoor RUBY, uit 's-Gravenzande
14.35 - 15.00 My Way, uit 's-Gravenzande
15.15 - 15.40 Popkoor New Pop-Art, uit Rijswijk
15.55 - 16.20 Tranen met Tuiten, uit Hoogvliet
16.35 - 17.00 Pop-In Koor, uit Boskoop
17.15 - 17.40 De Westlanders, uit Naaldwijk

17.50 Grande Finale
Wilhelminaplein